Paralyzér JOLT 4v1 | Army Častolovice

Paralyzér JOLT 4v1

Novinka
TOP
0 hodnocení

Kategorie: Paralyzéry

1 530 Kč

Tento revoluční nový produkt JOLT 4-V-1 měří pouze 7,62 x 2,54 cm, ale je vybaven výkonným paralyzérem,hlasitým 120 dB alarmem, jasnou LED svítilnou s LED diodou 180 a power bankou.Přivede váš mrtvý mobilní telefon (nebo jiné zařízení napájené z USB) nejen k životu,ale také Vás ochrání před jakýmkoli útočníkem, který se k Vám dostane příliš blízko!

Více o produktu


Přidat do oblíbených

Popis Paralyzér JOLT 4v1

FUNKCE:

4 funkce v jednom: Ne každá bezpečnostní situace je stejná. S tímto praktickým produktem budete moci nouzově telefonovat, když se Vám vybije baterie v mobilu, bezpečně se orientovat ve tmě, vydat hlasitý alarm, abyste upoutali pozornost a bránili se před útočníkem.


Výkonný paralyzér: K zastavení útočníka často stačí jen vystřelit tuto jednotku do vzduchu. 
Připevňuje se na vaše klíče: Když nastane potřeba se chránit a nechcete tápat po omračující zbrani. Díky připevnění ke klíčům budete vždy vědět, kde přesně je. Budete ho mít v ruce při chůzi domů nebo do auta a budete připraveni se okamžitě chránit.
Hlasitý alarm: 120 dB alarm je dostatečně hlasitý, aby vystrašil útočníka nebo přivolal pomoc.


Snadné skrytí: Snadno vklouzne do kapsy nebo se dá skrýt v dlani.
Micro USB nabíjecí port: Nabíjení jednotky je jednoduché. Můžete použít přiložený USB nabíjecí kabel v USB portu počítače nebo použít vlastní nabíječku na zeď v elektrické zásuvce nebo autonabíječku na cestách.
Jasná 180 lumenová LED svítilna: LED svítilna poskytuje pohodlný zdroj světla, kdykoli ji potřebujete, a eliminuje potřebu nosit těžkou a objemnou baterku. Na rozdíl od většiny modelů, které vyžadují, abyste před fungováním paralyzéru vypnuli baterku, vám nabíječka 4-V-1 šetří drahocenný čas tím, že umožňuje paralyzéru pracovat současně se svítilnou.


Kovová spona: Odolná kovová spona na zadní straně přístroje je skvělá pro připnutí k opasku, kalhotám, kapse, kabelce nebo batohu. Svorka zajišťuje přístroj snadno přístupný.

OBSAH:

Nabíjecí paralyzér JOLT 4-N-1 80 000 000
Nabíjecí kabel USB
Instrukce

Fotogalerie

Diskuze produktu Paralyzér JOLT 4v1

Copyright © 2021 Army Častolovice. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa