Paralyzér Power max | Army Častolovice

Paralyzér Power max

0 hodnocení

Kategorie: Paralyzéry

1 350 Kč

Paralyzér POWER 200 je klasický elektrický paralyzér s napětím 200 000 Voltů.Silný elektrický výboj okamžitě zastaví útočníka a znemožní mu další útok. Přesto paralyzér nezanechá na útočníkovi žádné psychické či fyzické následky. Díky příznivým rozměrům a dostatečnému elektrickému napětí je tento model paralyzéru vhodný zejména pro osobní obranu široké veřejnosti.  

Více o produktu


Přidat do oblíbených

Popis Paralyzér Power max


Důležitým parametrem elektrického paralyzéru je vzdálenost mezi jeho elektrodami. Paralyzér POWER 200 tak díky své konstrukci účinkuje i přes silnou vrstvu oděvu a bez problému „prorazí“ také koženou bundu. Kontakty paralyzéru jsou navíc pokryté zlatem, které je skvělým vodičem elektřiny.

 

Paralyzér POWER 200 je kompletně vyrobený v České republice firmou, která má s výrobou elektrických paralyzérů dlouholeté zkušenosti. To zaručujespolehlivou a rychlou podporu i servis, který u dovážených čínských paralyzérů rozhodně nenajdete!

 

Maximální bezpečnost uživatele zaručuje speciální pojistka ve formě poutka na ruku. V případě, že vám útočník paralyzér vytrhne z ruky, tato pojistka jejzablokuje. Útočník tak nemůže paralyzér použít proti vám. Nemusíte mít ani obavy, že dostanete zpětný výboje, pokud vás útočník drží. Výboj totiž probíhá výhradně mezi elektrodami paralyzéru.

 

 Díky promyšlenému ergonomickému designu padne tento paralyzér do každé ruky – malé i velké, pravé i levé. 

Diskuze produktu Paralyzér Power max

Copyright © 2021 Army Častolovice. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa